© Getty, Facebook @ Tomorrowland

Tomorrowland lost reeks nieuwe namen waaronder Charlotte de Witte, Dave Lambert en Regi

10 mei 2017

Partypeople, juich! Deze week maakt Tomorrowland alle line-ups van de verschillende stages voor de twee weekends bekend. En dat doen ze in stijl, met vintage posters. Onder andere de podia van 'I Love Techno', 'Netsky & Friends' en 'The Sound Of Belgium' zijn al gelekt. Tot de nieuwe namen behoren Charlotte de Witte, Dave Lambert, Paul Elstak en Regi. Dit jaar is het thema van het festival 'Amicorum Spectaculum', wat ‘spektakel van de vriendschap’ betekent. Op vrijdag 12 mei is de line-up compleet.

De Leaf Stage:

Vrijdag 21 juli: Birds of Mind, Daoud, David Mears, Emmanuel Russ, José Noventa, Kanan K7 en Parra For Cuva.

Zaterdag 22 juli: Gorje Hewek & Izhevski, Lee Burridge en Yoko0.

Zondag 23 juli: Britta UNders, Dauw & Schemering, Mimi Love, Stavroz en Yazz.

Vrijdag 28 juli: Christian82, Delafino & Luna Fino, Gee & Noski, Jose Maria Ramon, L. Bossa, Lexx On, Luis Del Villar, Sam Divine, Sven Van Hees en Yamo.

Zaterdag 29 juli: Bedouin, Lee Burridge en Lost Desert.

Zondag 30 juli: Be Svendsen, Filipa Lazary, Julie Vazele, Koodoo & Lamaz en Miyaguy.

De Diynamic Stage:

Zaterdag 22 juli: Adriatique, H.O.S.H., Karmon, Kollektiv Turmstrasse, Lehar, Musumeci en Solomun.

Zaterdag 29 juli: Adriatique, H.O.S.H., Johannes Brecht, Kollektiv Turmstrasse, Magdalena, Solomun en Undercatt.

De Pussy Lounge:

Zondag 23 juli: Bestien, Darkraver, Lny Tnz, Lowriderz, Luna, Mark with a K, Mental Theo, Orphan, Paul Elstak, Ruthless en The Viper.

Vrijdag 28 juli: Bass-D, Crude Intentions, Darkraver, Davoodi, Isaac, Korsakoff, Lethal MG, Paul Elstak, Ruthless, Scott Brown en The Viper.

The Sound of Belgium Stage:

Vrijdag 21 juli: Joey Beltram, Jozef Devillé, Mike Thompson, Olivier Abbeloos (AKA T99), Quincy, Steve Cop en Sven Van Hees.

De V-Sessions Stage:

Vrijdag 21 juli: Alok, Breathe Carolina, Brain Cross, Cedric Gervais, Kura, Megamen, Quintino, Regi, Skytech & Fafaq, Swanky Tunes, Third Party en Yves V.

De I Love Techno Stage:

Zaterdag 22 juli: Baba Stiltz, The Belleville Three, Boys Noize, Charlotte De Witte B2B OTB en Nina Kravitz.

De STMPD RCRDS Stage:

Zaterdag 22 juli: Cassius, CMC$, Don Diablo, Dyro, Estaw, Justin Mylo, Martin Garrix, Matisse & Sadko, Riton, Steve Angello en Ytram.

De Jacked Stage:

Op zaterdag 22 juli nodigt Afrojack zijn makkers uit: Bassjackers, Craig David (TS5), D-Wayne, D.O.D., Fais, Kiida, Oliver Rosa, Ricky Breaker, Rui, The Jullionaire, Valentino Khan en Wiwek.

De Masquerade by Claptone Stage:

Zondag 23 juli: Black Coffee, Booka Shade, Claude Vonstroke, Eli & Fur, Mat. Joe, Pete Tong en Siege.

De Versuz Stage:

Zondag 23 juli: Bob Sinclar, Dave Lambert, Delafino, Fedde Le Grand, Joachim Garraud, John Garraud, John Dahlback, Peter Luts en Sem Thomasson.

A State of Trance Stage:

Vrijdag 28 juli: Aly & Fila, Andrew Rayel, Armin Van Buuren, Ben Gold, David Gravell, Markus Schulz, Marlo, NWYR, Orjan Nilsen, Ruben De Ronde B2B RODG en Vini Vici.

De Spinnin' Sessions Stage:

Vrijdag 28 juli: Carta, Curtis, EDX, Firebeatz, Gregor Salto, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mike Williams, Sam Feldt, Sophie Francis, Tujamo en Vinai.

De We Play House Stage:

Vrijdag 28 juli: DJ Licious, Kerri Chandler, Kong, Maxim Lany, San Soda, Simone Dunmore en Red D ft. Lady Linn.

De Age of Love Stage:

Vrijdag 28 juli: Jam & Spoon, Jaydee, M.I.K.E. Push, Marko De La Rocca, Olivier Pieters, Quincy, Vince Nova, Youri Parker en Zolex.

De Netsky & Friends Stage:

Op vrijdag 28 juli nodigt Netsky zijn maten uit: Alison Wonderland, Camo & Krooked, Dimension, Hush Hefner, Jauz, Murdock, Point, Point, Slushii en Snails.

De Axtone Stage:

Op zaterdag 29 juli komen Axwell zijn vrienden naar De Schorre: Alok, D.O.D., Kenn Colt, Klahr, KO:YU, Kryder, MEG/Nerak, New_ID, Shapov en Tom Staar.

De Lost Frequencies Stage:

Zaterdag 29 juli: Curtis Alto, Disciples, DUke DUmont, Fatboy Slim, Henri PFR, Lost Frequencies, Mike Perry, Oscar & The Wolf, Sigala, Thomas Jack en Zonderling.

De B2B Stage:

Zaterdag 29 juli: Alien Project, Blastoyz, Digicult, Firaga, Guadaloop vs. Smokenut, Input Malfunction, Major 7, Outsiders, Skazi, Synsun en Waio.

De Generation Smash Stage:

Zaterdag 29 juli: Cheat Codes, D'Angello & Francis, Goldfish & Blink, Juicy M, Julian Jordan, Le Shuuk, Lost Stories, Mad M.A.C. vs Playmen, Makasi vs Kaku, Nexuz vs Luka Caro en Sidney Samson.

De Barong Family Stage:

Zaterdag 29 juli: Anbu, CEsqeaux, Dolf, Excision, Flux Pavillion, Menasa, Mightyfools, Mike Cervello, Moksi B2B Chase, San Holo, Siroj, Stoltenhoff, The Galaxy en Yellow Claw.

De Coone & The Gang Stage:

Zondag 30 juli: Coone, Da Tweekaz, Dirtcaps vs Lny Tnz, Frequencez vs Hard Driver, Lowriderz, Psyko Punkz, Radical Redemption, Sephy, Sub Zero Project, Unsenses en Zatox.

Lees meer

Dit al gelezen?

Jouw reactie?